Havuz & Plaj

Günlük Yaşamın Stresinden Uzaklaşın
Mavi Sular, Altın Kumlar

Açık havuzumuzda, sadece serinlemekle kalmazsınız, aktivitelerle keyifli vakit geçirme imkanına da sahip olursunuz. Sahil, güneşlenmek, yüzmek veya kumsalda yürüyüş yapmak için ideal bir ortamdır. Şemsiyeler ve şezlonglar, konforunuz için düzenlenmiştir.

590 m², 140 cm derinlik, tatlı su
Açık Havuz

Açık havuzumuzda, sadece serinlemekle kalmazsınız, aynı zamanda keyifli vakit geçirme imkanına da sahip olursunuz. Aqua aerobik dersleri, havuz oyunları etkinlikleri gibi çeşitli aktivitelerle dolu programlarımız, tatilinizi daha da renklendirir.

120 m², 140 cm derinlik, tatlı su, sezon öncesi ve sonrası ısıtmalı, kapalı havuz yaz sezonunda kapalıdır
Kapalı Havuz

Doğal ışık alan geniş pencereleri ve dekorasyonuyla bu ortam, konuklarını stresten arındırıcı bir deneyime davet eder.

67 m², 40 cm derinlik, tatlı su, 1 kaydıraklı
çocuk Havuz

Güvenli ve keyifli bir ortam sunar. Derinliği çocukların güvenle oynayabileceği seviyede ve minik misafirlerimizin konforunu sağlamak için özenle ayarlanmıştır.

86 m², 120 cm derinlik, tatlı su, 3 kaydıraklı
Aquapark

Aileler için keyifli anlar yaşamak için mükemmel bir mekandır. Ebeveynler, çocuklarının güvenli bir ortamda eğlenmesini izlerken, bir yandan da havuz kenarındaki şezlonglarda dinlenebilir veya serinletici içeceklerin tadını çıkarabilirler.

Deniz, Kum, güneş

Plaj

Sahilde güneşin ve denizin eşsiz manzarasıyla birlikte lezzetli atıştırmalıkların tadını çıkarabilirsiniz. Pişirme alanları, gözleme, pizza ve tatlı büfeleriyle birlikte sağlıklı ve hafif bir alternatif arayanlar için ise salata büfemizde taze ve çeşitli sebzelerle hazırlanmış salata seçeneklerimiz bulunmaktadır. Güneşlenme alanları, şezlonglar ve plaj aktiviteleriyle doludur.

Close